Аль-Наср із Роналду сенсаційно вилетів від колишнього клубу Реброва з азіатської Ліги чемпіонів

Аль-Наср — Аль-Айн. Фото — Getty Images

Матч із неймовірним сюжетом відбувся у рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів АФК. Саудівський Аль-Наср, поступаючись двома м’ячами, зумів здобути перемогу над Аль-Айном з ОАЕ, потім врятувався в овертаймі (4:3), але поступився в серії пенальті – 1:3.

Клуб з Еміратів, який до літа 2023 року тренував нинішній наставник збірної України Сергій Ребров, захищав мінімальну перемогу, яку раніше здобув вдома. Робили це гості надуспішно – Суф’ян Рахімі до кінця першого тайму оформив дубль.

Фаворит дуелі встиг один м’яч відіграти ще до перерви, асист на рахунку Садіо Мане. У дебюті другого тайму рахунок став рівним завдяки автоголу. У ці 45 господарі тотально домінували, але зуміли відзначитися ще раз – м’яч на рахунку Алекса Тельєса.

В овертаймі Аль-Наср спершу залишився у меншості після вилучення Аймана Яхья, а потім пропустив утретє. За дві хвилини до кінця додаткового часу своє слово нарешті сказав Кріштіану Роналду, який реалізував пенальті.

Поєдинок перетік у післяматчеву серію 11-метрових. Там гості били без промаху, а у господарів забив лише португальський форвард. При цьому свої удари не реалізували Тельєс, Марцело Брозович та Отавіу.

Таким чином, знаменитий у минулому аргентинський форвард Ернан Креспо у тренерській дуелі виявився сильнішим за екс-наставника Шахтаря Луїша Каштру. У півфіналі Аль-Айн зіграє з ще одним саудівським клубом – переможцем дуелі Аль-Хіляль – Аль-Іттіхад.

• Ліга чемпіонів АФК. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

Аль-Наср (Саудівська Аравія) – Аль-Айн (ОАЕ) – 4:3 (1:2, 2:0, 1:1), по пенальті 1:3

Голи: Гаріб, 45+5, Ейса, 51, автогол, Тельєс, 72, Роналду, 118, з пенальті – Рахімі, 28, 45, Аль-Шамсі, 105

Вилучення: Яхья (АН), 98 – пряма червона

Перший матч – 0:1