Аргентина в спарингу обіграла Еквадор завдяки голу Ді Марії

Аргентина — Эквадор, фото — Getty Images

Аргентина мінімально обіграла Еквадор у товариському матчі, який пройшов на нейтральному полі в американському Чикаго – 1:0.

Єдиний м’яч у першому таймі забив Анхель Ді Марія, завершивши атаку команди з правого флангу. Анхель записав на свій рахунок 31 гол за національну збірну. Зазначимо, що 36-річний вінгер вийшов на поле з капітанською пов’язкою і в другому таймі передав її Ліонелю Мессі.

Аргентина та Еквадор ведуть підготовку до Копа Америка-2024. Чемпіони світу далі проведуть спаринг із Гватемалою 15 червня. Еквадор зустрінеться з Болівією (13 червня) та Гонлурасом (16 червня).

На Копа Америка суперниками Аргентини у групі А стануть Перу, Чилі та Канада. Еквадор зіграє у групі В із Венесуелою, Ямайкою та Мексикою.