Бенфіка з Трубіним вирвала вольову перемогу над Брагою

Бенфика — Брага. Фото — Getty Images

Бенфіка на своєму полі дотиснула Брагу в одному з двох центральних матчів 31-го туру чемпіонату Португалії – 3:1.

Перший тайм виграли гості. Анатолій Трубін після удару Рікардо Орти з 13 метрів пропустив м’яч під собою, але йому одразу кілька гравців перекривали огляд. Надалі українець грав чудово, зробив кілька сейвів, зокрема після небезпечного виходу Альваро Джало на 40-й хвилині.

Всього Трубін у сезоні зіграв уже 46 матчів за клуб (з них лише 16 – “на нуль”), пропустивши в них 45 м’ячів.

Після перерви ініціатива та ігрова перевага вже були на боці Бенфіки, а Трубін здебільшого нудьгував. Господарі відігралися в середині тайму – Маркос Леонардо, який вийшов на заміну, забив чи не першим торканням.

Орли продовжували нагнітати і таки вирвали перемогу: крос Анхеля Ді Марії на дальній штанзі замкнув Давід Нерес. Незабаром гості залишилися у меншості – за грубий фол на Ді Марії був вилучений Віктор Гомес. У більшості Бенфіка добила суперника – Леонардо ударом зблизька оформив дубль.

Перемога дозволила команді Роджера Шмідта як мінімум на якийсь час скоротити відставання від Спортингу до чотирьох очок. Брага залишилася четвертою і ризикує відпустити у відрив Порту, який завтра, 28 квітня, прийме Спортінг.