Бешикташ у матчі з яскравою кінцівкою обіграв Трабзонспор і виграв Кубок Туреччини

Бешикташ, фото — Getty Images

Бешикташ у поєдинку з яскравою кінцівкою обіграв Трабзонспор у фіналі Кубка Туреччини – 3:2.

Бордово-сині відкрили рахунок на початку зустрічі, відзначився форвард Пол Онуачу. Стамбульський клуб зумів відігратися наприкінці першого тайму, Рашид Геззаль реалізував пенальті.

Після перерви хавбек Саліх Учан забив другий м’яч Бешикташа. Однак наприкінці другого тайму Ніколя Пепе знову зрівняв рахунок. Вже у компенсований час Алі Ель-Мусраті забив третій м’яч і приніс стамбульцям перемогу.

Бешикташ завоював Кубок Туреччини в 11-й раз. Дев’ятиразовий володар трофею Трабзонспор всьоме поступився у фіналі.