Чи будуть взимку вимкнення світла: центр Разумкова

Українців дуже хвилює питання енергозабезпечення взимку. Адже для роботи багатьох із нас надзвичайно важливе підключення до електромережі. Аналогічно, не усі ми можемо собі дозволити підключення до генераторів чи зарядних станцій, тому бажаємо спланувати подальше життя на основі прогнозів та аналітики. Хоча для того, щоб перестрахуватись — можна відкласти грошей, і забезпечити себе надійними https://teclight.com.ua/invertory-dlya-solnechnykh-panelej системами енергонезалежності.

Покращення постачання у серпні-жовтні

Володимир Омельченко, директор із енергетичних програм Центру Разумкова розповів про тимчасове покращення ситуації із енергопостачанням. Зменшення кількості відключень аналітики пов’язують із відновленням пошкоджених енергооб’єктів та поверненням до роботи енергоблоків АЕС.

Також, пан Омельченко у своєму інтерв’ю згадав про те, що станом на кінець липня кількість планових відключень відчутно зменшилась. Це пов’язують із зміною температури. У шалену липневу спеку ми часто вмикали кондиціонери, чим дуже перевантажували мережу. Тому, коли температура сягає комфортних для нас +20-25°C, кондиціонери перестають перевантажувати мережу, від чого усі системи, підстанції починають працювати справно.

Прогнозуються початок нової хвилі відключень у листопаді

Аналогічно із липнем, аналітики із Центру Разумкова прогнозують початок відключень із листопада місяця. Такий ранній початок вимкнень пояснюється тим, що із листопада почнеться опалювальний сезон, і паралельно відбуватиметься самовільне опалення приміщень: кількість обігрівачів різного плану перевантажуватимуть мережу, від чого зросте кількість годин без світла.

До того ж, ніхто не анулював ймовірність того, що росіяни знову будуть знищувати наші електростанції. Коли це станеться в черговий раз — очевидно, не відомо, проте, як завжди, нам рекомендують готуватись до найгіршого сценарію.

Як уникнути вимкнень

Для того, щоб відключення не турбували вас і не псували вашу роботу, ви можете розглянути таку опцію як купити системи енергонезалежності. https://teclight.com.ua/uk-ua-sistemi-energonezalezhnosti Сонячні панелі, акумулятори, зарядні станції — це не дешеве задоволення, тому ми хотіли б запропонувати вам розглянути можливість того, щоб “скинутись” із, наприклад, сусідами і забезпечити себе резервним джерелом електроенергії.

Новини Полтави