Дніпро програв португальському Спортінгу у 2-му турі Кубка Європи ФІБА

Поєдинок проходив у рівній боротьбі, але чемпіон України провалив останню чверть

Днепр — Спортинг, Кубок Европы ФИБА. Фото — fbu.ua

Дніпро у напруженій боротьбі поступився лісабонському Спортінгу в номінально домашньому матчі 2-го туру Кубка Європи ФІБА – 57:68.

Поєдинок, у якому формальними господарями були чемпіони України, пройшов у Лісабоні. Протягом трьох чвертей співвідношення сил було рівним. Першу десятихвилинку сильніше провели португальці, у другій вже додали підопічні Володимира Коваля. На велику перерву рахунок був майже рівним – 31:32.

У третій чверті ситуація не змінилася: рахунок був максимально близьким, Дніпро час від часу виривався вперед на 1-2 очки, проте перед вирішальним відрізком відставав на два пункти.

І фінальні десять хвилин значно краще провів лісабонський колектив. Після того, як Дніпро повів 52:51, португальці видали неймовірний відрізок з рахунком 17:0, який і вбив всю інтригу. Дніпрянам вдалося лише трохи скоротити відрив під кінець.

Команда Коваля невдало стартувала цьогорічного євросезону. Нагадаємо, спочатку Дніпро поступився румунській Констанці у плей-офф кваліфікації Кубка Європи за сумою двох матчів. Проте різниця «-11» дозволила українській команді стати однією з трьох (разом із бельгійським Шарлеруа та словацькою Превідзою) «лакі-лузерів».

На груповому етапі Дніпряни стартували з виїзної поразки від польського Анвіла (71:114). Після двох зіграних матчів українська команда замикає квартет D із двома очками. У третьому турі Дніпро знову буде грати зі Спортінгом – матч відбудеться післязавтра, 18 жовтня. Поєдинок також пройде в Лісабоні, початок о 21:30 за київським часом.

На груповому етапі Кубка Європи грають команди у 10 групах. Крім Спортінга та Анвіла, у групі з Дніпром також бере участь італійський Сассарі. У наступний раунд вийдуть переможці квартетів, а також шість найкращих команд, які посіли другі місця.

• Кубок Європи ФІБА. Група D. 2-й тур

Дніпро (Україна) – Спортінг (Португалія) – 57:68 (15:21, 16:11, 16:17, 10:19)

Дніпро: Конєв (11 + 7 передач + 5 підбирань), Тимофеєнко (10), Сипало (8 + 5 підбирань), Сорочан (7), Закурдаєв (6 + 5 підбирань), Колдомасов (6 + 4 передачі), Дубоненко (4 ), Мішула (3 – 5 втрат), Тарасенко (2)