Гол Кухаревича не завадив Селтику обіграти Хіберніан у Кубку Шотландської ліги

Селтик — Хиберниан. Николай Кухаревич (второй слева) празднует гол. Фото — Getty Images

Селтік на своєму полі здобув впевнену перемогу над Хіберніаном у поєдинку 1/8 фіналу Кубка Шотландської ліги – 3:1. Єдиний м’яч у складі гостей забив український нападник Микола Кухаревич.

Для 23-річного українця це був третій матч (другий в основі) та перший гол після повернення до Хібс. На 35-й хвилині Микола завдав якісного удару головою у дальній верхній кут після подачі Мартіна Бойла зі штрафного.

Кухаревич повернув інтригу в матч, який господарі на той момент вигравали 2:0 завдяки дублю Дайдзена Маеди. У результаті андердог не зміг створити сенсацію. Після перерви Селтік забив утретє і спокійно довів гру до перемоги. Кухаревича було замінено на 63-й хвилині.

Це вже друга зустріч Хіберніана (і Кухаревича зокрема) із Селтіком за короткий термін. Нагадаємо, 11 серпня Хібс без шансів поступилися чемпіону в домашньому матчі чемпіонату (0:2).

Нагадаємо, український форвард перейшов до клубу з Абердіна на початку серпня на правах оренди із Суонсі. Кухаревич вже виступав за Хіберніан у сезоні 2022/23 – також на правах оренди з французького Труа. Тоді у складі Хібс Микола відзначився п’ятьма голами та одним асистом у 15 зіграних матчах.