Гравці Фенербахче залишили поле на 2-й хвилині матчу за Суперкубок Туреччини за рахунку 1:0 на користь Галатасарая (відео)

Фото — Getty Images

Матч за Суперкубок Туреччини між Галатасараєм та Фенербахче не був дограний. Поєдинок було перервано на 2-й хвилині після того, як молоді гравці Фенербахче у повному складі залишили поле.

На той момент рахунок вже був 1:0 на користь Галатасараю. Гол під час швидкої атаки ударом з гострого кута забив Мауро Ікарді.

Коли футболісти Фенербахче, у повному складі покинули межі поля і стало зрозуміло, що повертатися вони не збираються, арбітр зустрічі Волкан Баярслан прийняв рішення призупинити поєдинок.

Галатасарай не був одразу оголошений володарем трофею. Рішення про долю зустрічі – швидше за все, на користь команди Окана Бурука – прийме TFF (Федерація футболу Туреччини).

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація про те, що Фенербахче має намір бойкотувати матч за Суперкубок. Стамбульський гранд продовжує свою політику бунту через скандал у матчі 30-го туру чемпіонату Туреччини з Трабзонспором (2:2). Після завершення зустрічі на полі відбулася масштабна бійка за участю вболівальників та гравців обох команд.

Фенербахче також має намір припинити виступи у турецькій Суперлізі. Повідомлялося, що керівництво клубу розглядає варіанти з лігами Бельгії, Нідерландів, Іспанії, Франції та Італії.

У турнірній таблиці чемпіонату Туреччини Фенербахче йде на другому місці, поступаючись Галатасараю двома очками після 31-го зіграного туру.