Яремчук дебютував за Олімпіакос у переможному матчі проти Волоса

Роман Яремчук, фото — x.com/olympiacosfc

Український нападник Роман Яремчук вперше зіграв у офіційному матчі за Олімпіакос.

28-річний футболіст вийшов на заміну на 81-й хвилині поєдинку 1-го туру чемпіонату Греції проти Волоса (2:0). Результативними діями відзначитись не встиг.

Команда Хосе Менділібара контролювала події на полі. У дебюті зустрічі відзначився захисник Родіней, остаточний рахунок у другому таймі встановив Георгіос Масурас, який вийшов на заміну.

Яремчук офіційно перейшов із Брюгге до Олімпіакосу в кінці липня. Повідомлялося, що гравець укладе контракт терміном на чотири роки з річним окладом в 1,5 мільйона євро. Трансфер гравця коштуватиме Олімпіакосу п’ять мільйонів євро з врахуванням бонусних виплат.

Роман минулий сезон відіграв на правах оренди за Валенсію, але 1 липня після її закінчення він повернувся в Брюгге. Українець зіграв за іспанський клуб 29 матчів, у яких забив чотири м’ячі.