Інтер Маямі з Кривцовим зіграв яскраву нічию проти Сент-Луїс Сіті з голом та автоголом Суареса

Интер Майами — Сент-Луис Сити, фото — Getty Images

Інтер Маямі вдома зіграв унічию з Сент-Луїс Сіті у матчі регулярного чемпіонату МЛС – 3:3.

Гості відкрили рахунок завдяки ефектному удару з-за меж штрафного майданчика. Інтер відігрався десять хвилин потому, спрацювала фірмова зв’язка Барселони, коли Жорді Альба віддав гольовий пас на Ліонеля Мессі. Сент-Луїс знову вийшов уперед, але перед самою перервою Альба оформив асист вже на Луїса Суареса.

Уругваєць після забитого гола у другому таймі привіз і автогол. Суарес зрізав м’яч у свої ворота після розіграшу кутового. Врятував нічию для господарів той же Альба, реалізувавши вихід віч-на-віч з воротарем.

Українець Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі Інтера. Захисника змінили у перерві зустрічі. Для Сергія поєдинок став 14-м за клуб у всіх турнірах цього сезону.

Інтер Маямі продовжує лідирувати у Східній конференції МЛС, набравши 35 очок. Команда Кривцова на два пункти випереджає Цинциннаті, зігравши на два матчі більше.

• МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Сент-Луїс Сіті – 3:3 (2:2)

Голи: Мессі, 25, Суарес, 45+2, Альба, 85 – Деркін, 15, Вассилєв, 41, Суарес, 68, автогол