Лідер чоловічого тенісу виграв турнір у Цинциннаті

Італійський тенісист Яннік Сіннер впевнено тріумфував на престижних змаганнях АТР 1000 у США.

Яннік Сіннер став переможцем престижного турніру серії АТР 1000 у Цинциннаті. У фіналі 23-річний італієць зустрівся з 26-річним американцем Френсісом Тіафо.

Домашні корти не надто допомогли американському спортсмену. Проти світового лідера чоловічого тенісу Тіафо зміг на рівних провести лише перший сет, який програв на тай-бреку. Другу партію італієць забрав майже без боротьби.

Це був п’ятий очний поєдинок суперників, Сіннер переміг учетверте. Яннік, вигравши турнір у Цинциннаті, став наймолодшим його чемпіоном за останні 16 років.

АТР. Цинциннаті. Фінал. 20 серпня

Яннік Сіннер (Італія) — Френсіс Тіафо (США) — 7:6, 6:2

Нагадаємо, раніше на турнірі у Цинциннаті тенісист зміг виграти гру, отримавши тепловий удар.