Мессі через травму не потрапив до заявки збірної Аргентини на матчі відбору ЧС-2026 проти Чилі та Колумбії

Лионель Месси. Фото — Getty Images

Форвард Інтер Маямі Ліонель Мессі через травму не потрапив до заявки збірної Аргентини на вересневі матчі відбору до ЧС-2026 проти Чилі та Колумбії.

Мессі продовжує відновлюватися після травми гомілкостопу, отриманої у фіналі Копа Америка-2024 проти Колумбії (1:0). Тоді Лео у сльозах залишив поле на 66-й хвилині, а вже без нього Альбіселесте в овертаймі зусиллями Лаутаро Мартінеса забили переможний м’яч та здобули трофей.

Раніше головний тренер Інтер Маямі Херардо Мартіно зазначав, що поки немає точної дати повернення Мессі до загальної групи, він, як і раніше, продовжує займатися індивідуально.

Зазначимо, що дебютні виклики до національної збірної Аргентини отримали вінгер Роми Матіас Соуле, форвард Лаціо Таті Кастельянос і форвард Атлетіко Джуліано Сімеоне, який цього літа виступав у складі олімпійської збірної Аргентини на Іграх-2024 у Парижі.

Альбіселесте після шести матчів відбору до ЧС-2026 мають за плечима п’ять перемог, єдина поразка відбулася у домашньому матчі проти Уругваю (0:2). Команда Ліонеля Скалоні займає перше місце в південноамериканському відборі, випереджаючи уругвайців, що йдуть другими, на два очки.

Наступний матч відбору до ЧС-2026 Аргентина проведе в ніч з 5 на 6 вересня вдома у Буенос-Айресі проти Чилі, а 10 вересня вирушить до Боготи на гостьове протистояння з Колумбією.