Незважаючи на гол Роналду, Аль-Хіляль розгромив Аль-Наср у фіналі Суперкубку Саудівської Аравії

Аль-Наср — Аль-Хиляль, Криштиану Роналду. Фото — Getty Images

Аль-Хіляль здобув розгромну перемогу над Аль-Насром у фінальному поєдинку за Суперкубок Саудівської Аравії – 4:1.

Команда Луїша Каштру при цьому виграла перший тайм – незадовго до перерви рахунок відкрив легендарний Кріштіану Роналду.

Але у другій половині зустрічі чемпіон кардинально переламав гру. Чотири голи влетіли у ворота Бенто за 17 хвилин. До трьох із них приклав ногу Александар Мітрович – забив двічі та асистував співвітчизнику Сергію Мілінковичу-Савичу. Остаточний рахунок встановив бразильський вінгер Малком.

Жорже Жезуш вкотре виявився сильнішим у дуелі португальських тренерів. Аль-Наср не може обіграти Аль-Хіляль у очних зустрічах з 2021 року – вже 11 матчів поспіль. Минулого сезону команда Каштру поступилася цьому опоненту і в чемпіонських перегонах, і у фіналі Кубка країни.