О’Каллаган встановила олімпійський рекорд і виграла золото у плаванні вільним стилем на 200 м, олімпійськими чемпіонами стали також Чеккон та Сміт

Молли О’Каллаган. Фото — Getty Images

На Олімпійських іграх-2024 відбулося ще три фінали у плаванні, за підсумками яких було розіграно три комплекти медалей.

У фіналі плавання серед чоловіків на спині на 100 метрів золото з результатом 52,00 виграв італієць Томас Чеккон. Срібло у представника Китаю Сюй Цзяюя (52,32), бронза у американця Раяна Мерфі (52,39).

Відбувся і фінал у жінок у плаванні брасом на 100 метрів – олімпійською чемпіонкою з результатом 1:05,28 стала південноафриканка Татьяна Сміт. Срібло у китаянки Тан Цяньтін (1.05,54), бронзу здобула Мона Макшеррі (1.05,59) з Ірландії.

Насамкінець, відбувся фінал у плаванні вільним стилем на 200 метрів – австралійка Моллі О’Каллаган з часом 1:53,27 встановила олімпійський рекорд та виграла золото. Вона на 23 соті секунди перевершила досягнення Аріарни Тітмус встановлене на Іграх-2020 у Токіо. Срібло в Парижі взяла та сама вищезгадана Тітмус, бронза у представниці Гонконгу Шивон Хоуї.

Олімпійські ігри-2024 завершаться 11 серпня. На змаганнях розігруються 329 комплектів нагород у 32 видах спорту. Україну в Парижі представляють 140 спортсменів у 23 видах спорту – це найменше представництво синьо-жовтих за час виступів на Олімпіаді.