Центр надання адміністративних послуг Кременчука надає роз’яснення на найпоширеніші питання, які виникають у заявників-військовозобовʼязаних під час оновлення персональних даних (послуга 42-14, детальніше )
ВІН-код, що отриманий у ТЦК та СП, витяг, отриманий через ЦНАП, інформація з реєстру «Оберіг» у застосунку Резерв+ – це все рівнозначні підтвердження уточнення даних?
– Так, дійсно, актуалізувати свої дані можна будь-яким з цих способів. (!) Проте якщо у витягу не відображається WIN-код (21 цифра), то необхідно звертатися виключно до ТЦК та СП для уточнення інформації.
Особи, які перебувають за кордоном, можуть оновити свої дані тільки у застосунку Резерв+?
– Так. Можливо найближчим часом оновити свої дані можна буде також у консульських установах.
Чи мають оновити персональні дані особи звільнені зі служби у зв’язку з виходом на пенсію (МВС, прокуратура, кримінально-виконавча служба та ін.)?
– Так, це мають зробити найближчим часом усі військовозобов’язані віком до 60 років.
На військовий облік повинні стати всі жінки, які здобули медичну або фармацевтичну спеціальність? При цьому жінки можуть бути мобілізовані лише за власним бажанням?
– Жінки-військовозобов’язані, віком від 18 до 60 років, повинні звернутися до ТЦК та СП для отримання військово-облікових документів. (!) Долучитися до лав ЗСУ жінки можуть лише за власним бажанням.
Які документи мають постійно носити з собою призовники, військовозобов’язані, резервісти?
– Особа повинна мати при собі приписне посвідчення, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, в залежності від відношення до військової служби. При цьому важливо мати інформацію щодо оновлення даних з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Це може бути ВІН-код, що отриманий у ТЦК та СП, витяг, отриманий через ЦНАП, або інформація з реєстру «Оберіг» у застосунку «Резерв+».