За інформацією: Суспільне Полтава.
Анастасія Кіндра біля службових автомобілів. Фото надані А. Кіндрою
Нині вона фельдшерка медичного пункту батальйону. Спочатку Анастасія працювала на Сумському напрямку, а нині – на Бахмутському.
"Якщо брати стосовно медицини, то майже кожен день там у когось болить голова, у когось температура, у того розтягнення кінцівок, руку травмував або ногу. Тобто з медициною кожен день стикаємось, але не те щоб невідкладною, а більше повсякчасною. Ми евакуюємо. Тобто поки у нас іде евакуація з точки до стабілізаційного пункту ми надаємо допомогу, щоб стан пораненого не став критичним, а далі вже ми передаємо стабілізаційному пункту", — розповіла фельдшерка медичного пункту батальйону Анастасія Кіндра.
Анастасія Кіндра під час служби
Фото надані А. Кіндрою
Анастасія Кіндра під час служби
Фото надані А. Кіндрою
Анастасія Кіндра з іншими військовослужбовцями
Фото надані А. Кіндрою
Анастасія Кіндра з іншими військовослужбовцями
Фото надані А. Кіндрою
Вдома Анастасія не була три місяці. Нині повернулася, щоб пролікуватися.
"У мене є хронічна хвороба, яка зараз в періоді загострення. Тобто я заступила в наряд і мені стало дуже-дуже погано. Одразу мені дали направлення і відправили в лікарню. Зараз я десь вже тиждень в місті, зараз лікуюся. Взагалі обстановка дуже відрізняється, бо там (в зоні бойових дій – ред.) як проходиш повз, є і будинки яких або немає, або наполовину немає".
Анастасія Кіндра. Фото: Суспільне Полтава
Після перемоги дівчина планує вивчитися на лікаря. А поки після лікування – повернутися у зону бойових дій.
"Мене весь час запитують: «Що там, коли перемога? Що там?». У нас там, як в бійців – нам дають наказ – ми його виконуємо так само і в медиків – у нас є наказ, ми його виконуємо. Я кажу: доки там в багатьох людей не зміниться ось тут (в голові – ред.) і в держави, то у нас не буде такої близької перемоги, як вони того хочуть".