Мрієш про динамічну та цікаву роботу в галузі, яка не втратить актуальності? Тоді факультет технологій тваринництва та продовольства — саме те, що тобі потрібно!
Чому саме наш факультет?
- Престижно. Наш факультет має багату історію, його випускники здобувають ґрунтовні знання та навички, які цінують роботодавці по всій Україні та за кордоном.
- Затребуваність спеціальностей. Фахівців таких галузей, як аграрні науки, виробництво продовольства, сфера обслуговування завжди потребує ринок праці. Ти зможеш працевлаштуватися на підприємства з виробництва та переробки продукції тваринництва, в агросекторі, наукових установах і державних органах, на підприємствах харчової промисловості та готельно-ресторанного господарства.
- Цікаво. Ти зможеш досліджувати різні сфери: від виробництва харчових продуктів до розведення риби, тварин, птиці, бджіл й отримання від них продукції, ведення зернового бізнесу та організації роботи готелів і ресторанів.
- Тісна співпраця з найліпшими вітчизняними й закордонними підприємствами галузі, де ти зможеш пройти практику та працевлаштуватися після завершення навчання.
- Широкий спектр спеціальностей, серед яких:
181 Харчові технології. Навчаючись за цією спеціальністю, ти здобудеш знання та навички, потрібні для розроблення та виробництва харчових продуктів, навчишся створювати нові рецепти, вдосконалювати наявні технології харчових продуктів, контролювати їх якість на всіх етапах виробництва, ознайомишся з новітніми методами та обладнанням, що використовуються в харчовій промисловості. А вже після завершення навчання будеш працювати у провідних компаніях харчової промисловості фахівцем з безпеки та якості харчових продуктів, технологом з виробництва харчових продуктів чи інженером-технологом з очищення води.
204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва. Навчаючись за цією спеціальністю, ти здобудеш знання з розведення, годівлі, гігієни сільськогосподарських тварин, технологій виробництва продукції молочного та м’ясного скотарства, свинарства, птахівництва, аквакультури, бджільництва, дрібного тваринництва та звірівництва, конярства та набудеш навички з переробки продукції тваринництва (молока, м’яса, риби, яєць, меду). Ось деякі з твоїх кар’єрних можливостей: технолог з виробництва продукції тваринництва, технолог з переробки продукції тваринництва, фахівець з виробництва молочних і м’ясних продуктів, фахівець із розроблення раціонів виробництва комбікормів.
207 Водні біоресурси та аквакультура. Навчишся створювати та підтримувати сприятливі умови для життя риб та інших водних організмів, контролювати їх розмноження та зростання. Знатимеш, як використовувати аквакультуру для виробництва їжі, кормів, лікарських препаратів та інших продуктів. Після завершення навчання будеш захищати водні ресурси від забруднення та інших негативних впливів. Зможеш розвиватися в таких професіях, як іхтіолог, рибовод, фахівець з розведення водних біоресурсів тощо.
241 Готельно-ресторанна справа. Ти навчишся організовувати роботу готелів і ресторанів, управляти персоналом, готувати та розробляти нові страви та кулінарні вироби відповідно до потреб відвідувачів, забезпечувати комфорт і безпеку гостей. Дізнаєшся, як спілкуватися з клієнтами та відповідати на їхні запитання. Зможеш стати адміністратором ресторану, метрдотелем, фахівцем із гостинності чи фахівцем із санаторно-курортної справи.
Міждисциплінарна освітньо-наукова програма Технології зберігання, переробки зерна та аграрний бізнес. Навчання за нею дасть тобі змогу стати висококваліфікованим фахівцем, який інтегруватиме знання актуальних дисциплін технологічного та економічного спрямування, наукові дослідження та практичну підготовку, зокрема шляхом виконання наукових досліджень, їх презентації, тісної співпраці з підприємствами регіону різних форм власності, які спеціалізуються на зберіганні й переробці зерна, та комерціалізації результатів виробничої діяльності на внутрішньому та зовнішньому ринках. Після завершення навчання у тебе є можливість працевлаштуватися на таких посадах, як головний технолог / технолог зі зберігання та первинної переробки продукції рослинництва, технік-технолог зі зберігання та переробки зерна, технолог з лабораторної діагностики, технік-технолог з виробництва жирів, керівник підприємства, установи або організації будь-якого рівня, керівник структурного підрозділу підприємства, установи чи організації будь-якого рівня.
На факультеті ведеться активна міжнародна діяльність, до якої мають змогу долучитися студенти як учасники програм міжнародної академічної мобільності та слухачі гостьових лекцій провідних закордонних науковців, опанувати нові навички в експертних центрах Milk Local Product (Програма ЄС ЕРАЗМУС+KA2 № 609 944-EPP-1-2019-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP) та Інноваційному центрі досконалості для навчання впродовж життя (Проєкт 101 083 023–SULAWE–ERASMUS-EDU-2022-CBHE).
Родзинкою факультету та університету в цілому є навчально-наукова лабораторія — віварій, в якому здобувачі вищої освіти та відвідувачі університету можуть ознайомитися з багатьма видами унікальних тварин і птиці.
Факультет технологій тваринництва та продовольства пропонує широкий спектр спеціальностей, які дадуть тобі змогу знайти роботу своєї мрії у сферах, що завжди будуть актуальними. Обирай те, що тобі до душі, і стань висококваліфікованим конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці України і зарубіжжя.
Тож чекаємо тебе у Полтавському державному аграрному університеті.
У разі виникнення запитань телефонуйте за номерами: (095) 059 44 39, (096) 175 63 21 або чекаємо вас за адресою: Полтава, вул. Сковороди, 1/3, 4-й навч. корпус, ауд. 401, 402, 403.
Пресслужба ПДАУ