Світоліна стартувала на турнірі WTA 1000 у Римі з впевненої перемоги над Еррані

Элина Свитолина, фото — Getty Images

Перша ракетка України Еліна Світоліна впевнено переграла італійку Сару Еррані у другому колі турніру WTA 1000 у Римі (Італія).

Матч тривав одну годину та 17 хвилин. У першому сеті боротьби взагалі не вийшло – українка не віддала суперниці жодного гейму.

У другій партії Еррані продемонструвала гідну протидію. Вона повела 2:1, відразу втратила подвійний брейк-пойнт, а за рахунку 2:5 видала на пару з суперницею вогняний розіграш. На чужій подачі Сара не змогла реалізувати п’ять брейків, і в результаті, прорвавшись крізь цей опір, Світоліна завершила поєдинок на свою користь.

Цей матч став для Еліни четвертим на рівні WTA з початку квітня. Українка здобула першу перемогу більш ніж за місяць (якщо не брати до уваги локальний успіх у матчевому протистоянні з Румунією на Кубку Біллі Джин Кінг).

У третьому колі римського “тисячника” Світоліна приєдналася до співвітчизниць Ангеліни Калініної та Даяни Ястремської. Суперницею Еліни на стадії 1/16 фіналу стане “нейтральна” тенісистка Анна Калінська.