Збірна Іспанії U-19 обіграла Францію у фіналі юнацького Євро-2024

Испания U-19 — Франция U-19, фото — Getty Images

У фінальному матчі юнацького чемпіонату Європи-2024 збірна Іспанії обіграла команду Франції з рахунком 2:0.

У першому таймі у складі Фурії Рохі відзначився Ікер Браво, а після перерви свій гол забив Ассане Діао, який вийшов на заміну. До кінця зустрічі французи так і не зуміли забити в цьому матчі, а наприкінці зустрічі залишилися в меншості після вилучення Йоні Гоміса.

Таким чином, команда Іспанії стала переможцем юнацького Євро-2024.

Нагадаємо, юнацька збірна України на цьому турнірі дійшла до півфіналу, де мінімально програла французькій команді (0:1).

На груповій стадії Євро-2024 підопічні Дмитра Михайленка зіграли внічию з Північною Ірландією (0:0) та Норвегією (0:0), а також перемогли Італію (3:2). Із п’ятьма очками синьо-жовті посіли друге місце у квартеті А.