Збірна Італії U-17 стала переможцем юнацького чемпіонату Європи

Фото — Getty Images

У фінальному матчі юнацького чемпіонату Європи збірна Італії U-17 впевнено обіграла команду Португалії U-17 із рахунком 3:0.

Ще на початку першого тайму італійці оформили комфортну перевагу, забивши два м’ячі. А після перерви італійська збірна зробила рахунок розгромним та стала переможцем турніру. Цікаво, що дублем у складі тріумфаторів відзначився 16-річний Франческо Камарда із Мілана.

Нагадаємо, збірна України на юнацькому ЧЄ-2024 втратила шанси на плей-офф вже після перших двох турів. У першій зустрічі синьо-жовті програли Сербії (0:1), а потім з рахунком 1:3 поступилися одноліткам із Чехії. Після цього команда Юрія Мороза обіграла Кіпр (збірну країни-господарки континентальної першості) з рахунком 2:0 та фінішувала на третьому місці у групі А.

Юнацький чемпіонат Європи проходив на Кіпрі з 20 травня до 5 червня 2024 року. У турнірі взяли участь футболісти, які народилися не раніше 1 січня 2007 року.