Збірна України обіграла Чилі та вийшла до півфіналу Кубка претендентів

Українці програли перший сет, але потім переламали перебіг матчу

У китайському місті Ліньї сьогодні відбувся матч 1/4 фіналу Кубка претендентів Міжнародної федерації волейболу (ФІВБ). Збірна України зустрічалася із командою Чилі. Гра пройшла за переваги українців й завершилася їхньою перемогою з рахунком 3:1.

Наша команда програла перший сет, а у другому постійно наздоганяла суперників. Ключовим моментом тут стало закінчення партії, коли збірна України програвала 20:23, але зуміла набрати п'ять очок поспіль і виграла 25:23. Знову слід сказати про феномен Рауля Лосано, який вже не вперше показує, що боротися обов'язково треба доти, поки є хоча б найменший шанс.

Третя і четверта партії пройшли вже під диктування українських волейболістів, які виграли їх з однаковим рахунком 25:19.

Збірна України виступала у такому складі: Олександр Наложний (набрав 7 очок), Данило Уривкін (0), Андрій Челеняк (2), Євген Кисилюк (12), Дмитро Долгополов (1), Олександр Коваль (12), Ярослав Пампушко (ліберо) — Стартовий. На заміну виходили Сергій Євстратов (1), Максим Дрозд (5), Віктор Шаповал (14), Микита Лубан (2), Микола Куц (1).