Збірна України U-17 розгромила Казахстан у відборі на Євро-2025

Сборная Украины U-17. Фото — uaf.ua

Збірна України U-17 провела другий матч у відборі на Євро-2025, здобувши розгромну перемогу над однолітками із Казахстану (3:0).

До середини другого тайму на табло стадіону в Ейпені тримався рахунок 0:0, але в період з 69-ї по 73 хвилину команді Юрія Мороза вдалося відзначитися трьома забитими м’ячами. Їхніми авторами стали Іван Андрейко, Арсен Залипка та Мухаммад Джурабаєв.

Нагадаємо, що сама кваліфікація відбувається у Бельгії, а у стартовому її турі Україна U-17 здобула перемогу над Косовом U-17 (4:2).

У заключному третьому турі підопічні Юрія Мороза протистоятимуть господарям – збірній Бельгії U-17. Ця зустріч відбудеться 15 жовтня у Генку. Якщо Бельгія U-17 у матчі другого туру сьогодні ввечері як мінімум не програє одноліткам із Косова, то Україна U-17 достроково займе одне з перших двох місць у групі, яка дає право на вихід до наступного кваліфікаційного раунду юнацького Євро-2025.