Збірна України U-19 програла Нідерландам U-18 в півфіналі товариського турніру у Марбельї

Дмитрий Михайленко, фото — uaf.ua

Збірна України U-19 програла Нідерландам U-18 у півфіналі юнацького товариського турніру в іспанській Марбельї – 0:1.

У першому таймі обидві команди мали декілька гострих моментів. Кращу можливість відкрити рахунок не використав Крістіан Шевченко, пробивши повз ворота після виходу віч-на-віч.

Після перерви суперники продовжили активну гру. Нідерландці зуміли вирвати перемогу ближче до кінця зустрічі, відзначився Йоел ван ден Берг.

Турнір у Марбельї проходить за олімпійською системою, участь беруть чотири команди. У другому півфіналі команда Швеції U-18 обіграла Англію U-18 (2:0).

Підопічні Дмитра Михайленка зустрінуться з англійцями у матчі за третє місце, у фіналі Швеція зіграє з Нідерландами. Обидва поєдинки відбудуться 14 жовтня. Матч синьо-жовтих заплановано на 14:30.