Збірна України U-19 зіграла внічию з Норвегією на юнацькому Євро-2024

Норвегия U-19 — Украина U-19, фото — Getty Images

Збірна України U-19 зіграла внічию з Норвегією у другому турі групи А юнацького чемпіонату Європи-2024 – 0:0.

В першому таймі синьо-жовтим рідко вдавалося створювати небезпечні моменти біля воріт суперників, а Норвегія частіше атакувала. Після перерви підопічні Дмитра Михайленка втратили кілька хороших можливостей відзначитись. Не змогли реалізувати свої моменти й норвежці.

Збірна України набрала два очки після двох турів та ускладнила собі завдання виходу з групи. Нагадаємо, у першому турі синьо-жовті зіграли внічию з Північною Ірландією (0:0). Підопічні Михайленка посідають друге місце у квартеті, Норвегія з одним очком замикає групу.

У третьому турі Україна U-19 зіграє з юнацькою збірною Італії, а норвежці зустрінуться з господарями турніру, Північною Ірландією. Обидва поєдинки відбудуться 21 липня.